O mně

Vystudovala jsem Farmaceutickou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové, kde jsem získala titul Mgr. v oboru Farmacie.

Proto se vzdělávám, objevuji, testuji na sobě, hledám cestu. Prosévám to, co už znám, abych získala postupy, které opravdu fungují.

Jmenuji se Eva Kadaníková

a můžu být tvojí průvodkyní na cestě k získání lepší kondice pomocí vyváženého stravování bez extrémů a krátkodobých diet.

Ty se nemusíš učit toto všechno, abys dosáhla svého jedinečného výsledku.
Stačí, když mi dáš důvěru ukázat ti, že i ty se můžeš naučit vyvážit extrémy v přístupu k sobě a stabilizovat sama sebe na takové hladině kondice, která ti bude vyhovovat.

Klasická medicína

Cesta klasické medicíny mě osobně zdraví nepřinesla. Viděla jsem na ní mnoho zbytečného utrpení. Je to cesta pasívního spoléhání se na léky, které v těle direktivně nastaví to, co můžeme dokázat sami. Jak? Změnou našich návyků, našeho stravování, zařazením adekvátního pohybu.
A bez nežádoucích účinků a zbytečné chemické zátěže.

Alternativní medicína

Cesta alternativy mě zavedla na slepou kolej, zabalila mě do neviditelných závojů vlivů, ze kterých jsem se mnoho let potom musela opravdu pracně dostávat. Nedoporučuji ani tuto cestu, většinou není bezpečná, protože jen málokdo z nás je schopen dostatečně vnímat svět za hmotou. Často ani sám terapeut.

Medicína zdravého životního stylu

Já jsem svoji cestu našla uprostřed mezi těmito extrémy. Spočívá v přirozené nutriční, psychické a duchovní podpoře našeho těla.
V podpoře přirozené regenerace.
V pochopení významu určitých každodenních činností, které vykonáváme, protože sami vnímáme, že nám prospívají, ne na základě toho, že nám je někdo přikázal.

Jak bude naše spolupráce vypadat?

 • Představ si, že už nebudeš muset trávit cenný čas bezradným tipováním mezi deseti druhy téměř stejných jogurtů, protože budeš mít informace, podle kterých budeš umět rozlišit, který jogurt z těch deseti je pro tebe zdravější.
 • Předám ti jasné postupy, podle kterých budeš schopná i z železných zásob doma vykouzlit zdravý, chutný a výživný oběd pro celou rodinu, ze kterého nebudeš mít špatné svědomí.
 • Naučíš se rozvrhnout si jídlo během dne tak, aby kopírovalo požadavky tvého těla na energii a zbytečně netvořilo nepotřebné zásoby (chápej – špeky)
 • Tím pádem se ti viditelně zlepší kondice a káva už nebude nezbytným společníkem k přežití pracovního kolotoče, ale příležitostí k slastnému rozjímání nad tím, čeho bys ještě chtěla dosáhnout.
 • Nejdříve nahlédneme na tvé dosavadní obvyklé způsoby stravování a nalezneme možnosti, jak je doplnit, obměnit a upgradovat na zdravější verzi.
 • Zjistíme hluchá místa a nevhodné tendence v tvém denním režimu i v tvém přístupu k jídlu a jedení, které by mohly mít spojitost se zdravotními obtížemi.
 • Napravíme spolu představy o vlivu dědičné zátěže a poznáš cesty, jak se z nich vymanit.
 • Nastavíme schéma nutriční podpory, ve kterém se budeš cítit dobře.
 • Postupným posilováním tělesné kondice se zlepší i tvoje vnímání těla, budeš si jasněji uvědomovat jeho varovné signály a pokud se nějaký signál objeví, budeš mít návod, co dělat.
 • Posuneš standardy v představách o tom, co je to “být zdravá“.
 • Přestaneš se srovnávat se svými vrstevníky, protože se budeš cítit na míň.

Co říkají ženy o mých programech

Desetidenní výzvy jsou skupinové on-line programy, ve kterých si ženy prověří, zda jsou schopné udržet tyto nové návyky i v různých situacích, v práci, ve škole, o víkendu, na svatbě, při oslavě, cestování vlakem a podobně.

Ivanka

Klientka, účastnice 10denní výzvy

Jarmilka

Klientka, účastnice 10denní výzvy

Sára

Klientka, účastnice 10denní výzvy

Šárka

Účastnice 10denní výzvy

Vyber si program pro sebe

Každý máme svoje osobité tempo. A každý pro sebe vidíme cestu, kterou chceme jít. Pokud jsem tě dostatečně inspirovala, bude mi potěšením stát se na chvíli tvojí průvodkyní.